İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
 
ADI SOYADI                                   GÖREVE BAŞLAMA        GÖREVDEN AYRILIŞ
Zeki IŞIK                                          1940                                                   1942
FAHRETTİN AKKUTLU                1942  yılında görevli olduğu anlaşılmıştır. 
NİHAT TÖZGE                                1949                                                   1949
CELAL GÜRMEN                           1949                                                   1950
M.TAHİR TORTOP                         1950                                                   1952   
MUKADDER ÖZTEKİN                1952                                                   1954
NİYAZİ BİCİOĞLU                        1954    yılında görevli olduğu anlaşılmıştır.
SADIK ÇAĞLAR                            1957                                                   1958
İ.ŞEFİK GÜRPINARLI                   1958                                                   1959
NURETTİN ÖNDER                       1959                                                   1960
NURETTİN YILMAZ                      1961                                                    1964
ERTUĞRUL TONÇ                         1965                                                    1965
MEHMET TUNCER                        1966                                                    1967
M.NURİ ERDEM                             1968                                                    1972
NURİ ŞİMŞEK (K.V.)                     1972                                                    1973
ÜNAL ÖZGÖDEK                          17/01/1974                                         02/101977
M.NURİ GÜL           (K.V.)             19/10/1977                                         11/03/1978
MUZAFFER ECEMİŞ (K.V.)          12/03/1978                                         01/06/1978
HİKMET GÜRYILDIZ                   30/06/1978                                         24/07/1981
NEVZAT ÜNSAL                            24/08/1981                                         18/09/1984
TURGUT SERİMER (K.V)             20/09/1984                                         03/07/1985
T.ZİYAEDDİN AKBULUT             04/07/1985                                         08/08/1985
ŞEFİK AYTEKİN (K.V.)                 08/08/1985                                         10/10/1985
EKREM ÖZSOY                              11/10/1985                                         12/09/1988
İDRİS NAİM ŞAHİN                       16/09/1988                                         30/09/1988
SALİH CİNİVİZ                              27/09/1989                                         17/09/1991
SAİM ESKİOĞLU                           23/09/1991                                         25/08/1992
H.MUSTAFA YILMAZ                   08/06/1992                                         27/08/1992
MUSTAFA ÖZER                            27/08/1992                                         28/08/1997
MUAMMER SÖNMEZ                   10/09/1997                                         10/09/1999
OSMAN AKBAŞ                             24/09/1999                                         10/03/2000
AYTAÇ AKGÜL                             03/07/2000                                         19/09/2000
MEHMET ALİ ÖZKILINÇ             15/01/2001                                         08/09/2003
VEYSEL YURDAKUL                   13/10/2003                                         25/08/2008
A.ATAKAN ATASOY (K.V.)         19/09/2004                                         19/09/2005
MEHMET MURAT ÇEKMEN        25/08/2008                             ---        15/09/2014
MUSTAFA ADİL TEKELİ             26/09/2014                                         20.07.2015
GÜRBÜZ SALTAŞ                          03.08.2015                                         07.09.2018
FATİH AHMET KURT                    04.10.2018